Firma Athenasoft Sp. z o.o. przekazała po raz kolejny studentom WILiŚ PG program Norma PRO Edu

Dzięki uprzejmości firmy Athenasoft Sp. z o.o. (https://www.ath.pl) studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia kierunku budownictwo i transport Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej, ponownie otrzymali bezpłatnie wersje programu Norma PRO Edu, do zainstalowania na swoich komputerach. Na wiosnę br. firma przekazałam już studentom naszego Wydziału ponad 300 sztuk programu.

Wychodząc na przeciw potrzebom, wynikającym z obecnej sytuacji, w październiku br. firma Athenasoft udostępniła nieodpłatnie studentom WILiŚ 530 sztuk programu służącego do sporządzania i weryfikacji kosztorysów budowlanych Norma PRO Edu wraz z dostępem do cennika Intercenbud. Dzięki  takiemu rozwiązaniu również w obecnym semestrze zimowym r. akad. 2020/2021 kolejni studenci mogą zrealizować zajęcia ćwiczeniowe w formie zdalnego nauczania, które w przypadku tradycyjnej formy realizacji zajęć odbywają się w laboratoriach komputerowych zlokalizowanych na terenie PG.

Firma Athenasoft Sp. z o.o., będąca wiodącym na polskim rynku producentem oprogramowania dla branży budowlanej, od wielu lat ściśle współpracuje z Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej, aktywnie reagując na potrzeby studentów i wykładowców.  

W imieniu studentów i pracowników Wydziału dziękujemy firmie Athenasoft Sp. z o.o. za cenną pomoc w realizacji procesu kształcenia na WILiŚ PG.