II edycja konkursu "Plac Budowy Tu Powstanie - Bezpieczeństwo z Baukrane"

17.12.2019 na Dziedzińcu Heweliusza w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej odbyła się druga edycja konkursu "Plac Budowy Tu Powstanie - Bezpieczeństwo z Baukrane". Organizatorem wydarzenia było Koło Naukowe Technologii i Organizacji Robót Budowlanych KOBRA oraz mgr inż. Emilia Miszewska i dr inż. Marcin Szczepański. Sponsorem tytularnym wydarzenia była Firma BAUKRANE.

Tym razem, aż 12 czteroosobowych drużyn zmierzyło się z trudem planowania, zarządzania i organizacji budowy. Makiety placów budowy przygotowywane przez uczestników podlegały ocenie pod kątem zgodności danych z projektem, czasu wykonania, estetyki, a także kosztów realizacji. Ponadto uczestnicy rozwiązywali test z zakresu wiedzy BHP. Drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, przy czym na zwycięską drużynę czekał również płatny staż w Firmie sponsora.

Bardzo dziękujemy uczestnikom za zainteresowanie, udział i wspieranie wydarzenia (podwójne brawa za odwagę należą się studentom I sem. budownictwa!). Już teraz gorąco zapraszamy na trzecią edycje konkursu w roku 2021.

Galeria zdjęć