Seminarium „Plany i wyzywania związane z budową infrastruktury drogowej województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego”

LOTOS Asfalt Sp. z o.o. oraz Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa we współpracy z Politechniką Gdańską serdecznie zapraszają na seminarium „Plany i wyzywania związane z budową infrastruktury drogowej województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego”, które odbędzie się dnia 11 października 2018 r. o godzinie 11.00 w Auli Politechniki Gdańskiej, przy ulicy Gabriela Narutowicza 11/12 w Gdańsku.

W programie seminarium przewidziano wystąpienia Prezes OIGD - pani Barbary Dzieciuchowicz, przedstawiecieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddziałów: Gdańsk, Szczecin oraz Bydgoszcz, firm TPA i Lotos Asfalt a także Katedry Inżynierii Drogowej i Transportowej Politechniki Gdańskiej.

Tematyką seminarium będą plany w zakresie inwestycji drogowych na najbliższe lata, a także innowacyjne technologie, które mogą być zastosowane by zapewnić długowieczne i trwałe użytkowanie nawierzchni drogowych.

Serdecznie zapraszamy!