Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Barbary Wilk | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Data dodania: 2022-11-02

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Barbary Wilk

Gmach Główny PG

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Barbary Wilk dnia 14 listopada 2022 roku o godz. 10:00 w formie zdalnej

Temat rozprawy:
„Efficiency of Novel Electrochemical Oxidation Methods on Boron-Doped Diamond Anodes in Removing Macro- and Micropollutants from Industrial Wastewater”
(„Efektywność innowacyjnej elektrochemicznej metody utleniania na anodach diamentowych domieszkowanych borem w usuwaniu makro- i mikrozanieczyszczeń ze ścieków przemysłowych”)

Promotor:     dr hab. inż. Aneta Łuczkiewicz, prof. PG
Recenzenci:
dr hab. Inż. Ewa Felis, prof. PŚ
Ao. Univ.-Prof. DI Dr. Erwin Rosenberg, Vienna University of Technology

Publiczna dyskusja nad rozprawą odbędzie się w formie zdalnej na platformie MS Teams. Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą skorzystać z linku do części otwartej obrony, który od dnia 10 listopada 2022 r. będzie dostępny TUTAJ.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie Wydziału: wilis.pg.edu.pl/nauka/postepowania-awansowe
Z rozprawą doktorską i opiniami Recenzentów można zapoznać się również w czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej.

164 wyświetleń