Studiowanie na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska PG to oprócz nauki także dobra zabawa i bujne życie studenckie. Słyszeliście już pewnie o tym legendy, prawda? Czas się przekonać jak to jest naprawdę

Przez cały rok akademicki towarzyszy nam wiele różnych imprez organizowanych przez Samorząd Studencki, począwszy od tych integracyjnych, przez Otrzęsiny i Andrzejki, a skończywszy na corocznym święcie studenckim - Neptunaliach.

(fot. Archiwum) Dochodzi do tego wiele imprez organizowanych przez samych studentów, czy to wspólne wyjazdy wakacyjne, sylwestrowe, weekendowe, czy też takie bez okazji częste wypady do klubów studenckich: Mechanika, HiFi lub Kwadratowej. Na naszym Wydziale nie ma czasu na nudę.

W nasz wydziałowy kalendarz trwale wpisała się tradycja rejsu Budowlańców na Hel. Każdego roku wsiadamy wszyscy razem z naszymi wykładowcami na statki i płyniemy z Gdańska na półwysep, a na pokładzie trwa dobra wspólna zabawa przy akompaniamencie kapel szantowych.

(fot. Archiwum) Studia na Wydziale odbywają się w ramach systemu ECTS. W trakcie studiów studenci mają możliwość podjęcia nauki na innej europejskiej uczelni. Otrzymane oceny są przeliczane za pomocą tzw. punktów kredytowych.

Przez lata my - studenci oraz wykładowcy naszego Wydziału wypracowaliśmy wspólnie niepowtarzalną atmosferę, dzięki której studiowanie może nie jest bardzo łatwe, ale za to przyjemne, a to jest już połowa drogi do sukcesu. No i zawsze miło jest mieć świadomość, że studiuje się na NAJLEPSZYM WYDZIALE BUDOWLANYM W KRAJU!

Studiuj razem z nami! Serdecznie zapraszamy!