KADRA DYDAKTYCZNO-NAUKOWA

dr hab. inż. Marek Przyborski, prof. nadzw. PG

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

Profesor - Kierownik Katedry
 

111/Hydro

(58) 347 28 69

marek.przyborski@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

Mendeley

dr inż. Dominika Wróblewska

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

st. wykładowca
z-ca Kierownika Katedry

112C/Hydro

(58) 347 17 31

dominika.wroblewska@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

prof. dr hab. inż. Mariusz Figurski

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

Profesor
 

111/Hydro

(58) 347 28 69

mariusz.figurski@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

prof. dr hab. inż. Waldemar Kamiński

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

Profesor
 

114c/Hydro

(58) 347 10 08

waldemar.kaminski@pg.edu.pl

prof. dr hab. inż. Andrzej Stateczny

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

Profesor
 

407/Hydro

(58) 347 20 37

andrzej.stateczny@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

dr hab. inż. Zygmunt Kurałowicz, prof. nadzw. PG

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

Profesor nadzwyczajny
 

114a/Hydro

(58) 347 22 20

zygmunt.kuralowicz@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

dr hab. inż. Jerzy Pyrchla, prof. nadzw. PG

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

Profesor nadzwyczajny
 

114B/Hydro

(58) 348 62 55

jerzy.pyrchla@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

dr inż. Katarzyna Bobkowska

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

adiunkt
 

110/Hydro

(58) 347 10 12

katarzyna.bobkowska@pg.edu.pl

Wizytówka

Google Scholar

ResearchGate

dr inż. Paweł Burdziakowski

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

adiunkt
 

CMC/Hydro

(58) 347 19 89

pawel.burdziakowski@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

dr inż. Artur Janowski

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

adiunkt
 

110/Hydro

(58) 347 10 12

artur.janowski@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

Mendeley

dr inż. Aleksander Nowak

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

adiunkt
 

Civitronika

(58) 348 64 07

aleksander.nowak@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

dr inż. Grzegorz Nykiel

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

adiunkt
 

Civitronika

(58) 348 64 07

grzegorz.nykiel@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

ORCID

Mendeley

dr inż. Anna Sobieraj-Żłobińska

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

adiunkt
 

112A/Hydro

(58) 347 22 12

anna.sobieraj@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

Mendeley

dr inż. Jakub Szulwic

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

adiunkt
 

110/Hydro

(58) 347 10 12/ 348 64 07

jakub.szulwic@pg.edu.pl

Wizytówka

Google Scholar

ResearchGate

ORCID

Mendeley

dr inż. Tadeusz Widerski

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

adiunkt
 

112B/Hydro

(58) 347 23 53

tadeusz.widerski@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

mgr inż. Karol Daliga

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

asystent
 

112B/Hydro

(58) 347 23 53

karol.daliga@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

mgr inż. Daria Filipiak-Kowszyk

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

asystent
 

112C/Hydro

(58) 347 17 31

daria.filipiak@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

mgr inż. Waldemar Gierski

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

asystent
 

CMC/Hydro

(58) 347 19 89

waldemar.gierski@pg.edu.pl

ResearchGate

mgr inż. Adam Inglot

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

asystent
 

112A/Hydro

(58) 347 22 12

adam.inglot@pg.edu.pl

Wizytówka

Google Scholar

ResearchGate

ORCID

Mendeley

mgr inż. Karolina Makowska

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

asystent
 

112C/Hydro

(58) 347 17 31

karolina.makowska@pg.edu.pl

Wizytówka

ResearchGate

mgr inż. Paweł Tysiąc

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

asystent
 

CMC/Hydro

(58) 347 19 89

pawel.tysiac@pg.edu.pl

Google Scholar

ResearchGate

Mendeley

dr inż. Janusz Orzechowski

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

st. wykładowca
 

CMC/Hydro

(58) 347 26 09

janusz.orzechowski@pg.edu.pl

dr inż. Paweł Wysocki

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

st. wykładowca
 

112A/Hydro

(58) 347 22 12

pawel.wysocki@pg.edu.pl

ResearchGate

mgr inż. Mariusz Chmielecki

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

wykładowca
 

CMC/Hydro

(58) 347 26 09

mariusz.chmielecki@pg.edu.pl

 

KADRA TECHNICZNA

specj. Lucyna Gliniecka

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

Specjalista
 

s.15/Hydro

(58) 347 19 19

lucyna.gliniecka@pg.edu.pl

inż. Karol Rudziński

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

Specjalista
 

s.15/Hydro

(58) 347 19 19

karol.rudzinski@pg.edu.pl

 

SEKRETARIAT

Magdalena Szyc

stanowisko
 

pokój

telefon

e-mail:

Samodzielny referent
 

113/Hydro

(58) 347 13 03/ 347 28 43

magdalena.szyc@pg.edu.pl

 

PRACOWNICY EMERYTOWANI

 

mgr inż. Ryszard Dunikowski

stanowisko
 

st. wykładowca
 

 

dr inż. Bogdan Szczechowski

stanowisko
 

st. wykładowca
 

 

Aktualne kontakty adresowe można odnaleźć w wyszukiwarce pracowników PG.