Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa - III edycja konkursu na najlepsze prace dyplomowe

28 czerwca 2017 r. w siedzibie Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa odbyło się posiedzenie Kapituły Nagrody III edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową, której Fundatorem jest Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w kadencji 2014-2018. W wyniku prac Zespołów Kwalifikacyjnych poszczególnych branż oraz Kapituły Nagrody przyznano następujące nagrody i wyróżnienia, których lauretami są nasi dyplomanci:

Branża: inżynieria transportowa

Iwona Szczepańska, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG (NAGRODA GŁÓWNA),

„Wpływ dodatków do obniżania temperatury produkcji w mieszankach z destruktem asfaltowym” (praca magisterska), Promotor: dr inż. Marcin Stienss. 

Karolina Lisowska i Dominika Łudzik, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG (WYRÓŻNIENIE),

„Analiza porównawcza kosztów budowy i eksploatacji drogi ekspresowej w technologii asfaltowej i betonowej” (praca magisterska), Promotor:  dr inż. Piotr Jaskuła.

Nagrody zostaną wręczone na uroczystej inauguracji roku akademickiego 2017/2018 na Politechnice Gdańskiej.

Serdecznie gratulujemy!

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie POIIB: http://www.pom.piib.org.pl/wiadomosci/671-nagrodzilismy-najlepsze-prace-dyplomowe-obronione-na-politechnice-gdanskiej.html


Kolejny sukces studentów WILiŚ - „Przyszłość dróg należy do ciebie”

W ramach XXII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA–POLSKA, które odbyły się od 31 maja do 2 czerwca w Kielcach, został przeprowadzony finał konkursu „Przyszłość dróg należy do ciebie” organizowanego przez firmę BLL sp. zo.o. pod patronatem Generalnej Dyrekcji Dróg  Krajowych i Autostrad oraz Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. Studenci z  Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska startowali w tym konkursie po raz pierwszy.

Drużyna w składzie Katarzyna Maślej, Katarzyna Niemyska oraz Marcin Kaczyński zdobyła nagrodę za opracowanie hipotezy konkursowej (2000 zł) oraz zajęła drugie miejsce w finale (3000 zł) za pracę „Włókna węglowe – czy warto?”.

Gratulujemy.

Galeria zdjęć