dr hab. inż. Krzysztof Czerwionka prof. uczelni

Kierownik Katedry

pokój: 203 / Hydro
telefon: (0 58) 347 16 82
e-mail: krzysztof.czerwionka@pg.edu.pl
  Google Scholar Profile
  Research Profile

 

dr hab. inż. Magdalena Gajewska prof. uczelni

Zastępca Kierownika Katedry

pokój: 201C / Hydro
telefon: (0 58) 347 15 09
e-mail: magdalena.gajewska@pg.edu.pl
  Google Scholar Profile

 

 

dr hab. inż. Rafał Bray

stanowisko: Profesor uczelni
pokój: 201B / Hydro
telefon: (0 58) 347 16 24
e-mail: rafal.bray@pg.edu.pl

 

dr inż. Hubert Byliński

stanowisko: Adiunkt
pokój: 208 / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 43
e-mail: hubert.bylinski@pg.edu.pl

 

dr inż. Karolina Fitobór

stanowisko: Adiunkt
pokój: 201D / Hydro
telefon: (0 58) 347 13 53
e-mail:

karolina.fitobor@pg.edu.pl

  Google Scholar Profile
 

Research Profile

 

dr inż. Krzysztof Jagodziński

stanowisko: Adiunkt
pokój: 208 / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 43
e-mail: krzysztof.jagodzinski@pg.edu.pl

 

dr hab. Katarzyna Jankowska

stanowisko: Profesor uczelni
pokój: 201A / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 63
e-mail: katarzyna.jankowska@pg.edu.pl 

 

mgr inż. Agnieszka Kalinowska

stanowisko: Asystent
pokój: 208 / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 43
e-mail:

agnieszka.kalinowska@pg.edu.pl

 

Ewa Kamińska

stanowisko: Technolog
pokój: 209 / Hydro
telefon: (0 58) 347 22 66
e-mail: ewa.kaminska@pg.edu.pl

 

mgr inż. Archana Kasinath

 

stanowisko: Doktorant/Specjalista
pokój: 208 / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 43
e-mail:

 s164784@student.pg.edu.pl

kasinatharchana@gmail.com

 

mgr inż. Magda Kasprzyk

stanowisko: Asystent
pokój: 201D / Hydro
telefon: (0 58) 347 13 53
e-mail: magda.kasprzyk@pg.edu.pl
  Research Profile
  Google Scholar Profile

 

dr hab. inż. Katarzyna Kołecka

stanowisko: Profesor uczelni
pokój: 201D / Hydro
telefon: (0 58) 347 13 53
e-mail: katarzyna.kolecka@pg.edu.pl 
  Research Profile

 

mgr inż. Aneta Kotewicz

 

stanowisko: Samodzielny referent
pokój: 210 / Hydro
telefon: (0 58) 347 28 43
e-mail: aneta.kotewicz@pg.edu.pl

 

dr hab. inż. Eliza Kulbat

stanowisko: Profesor uczelni
pokój: 201A / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 63
e-mail: eliza.kulbat@pg.edu.pl
  Google Scholar Profile
  Research Profile

 

mgr inż. Alicja Kupczyk

stanowisko: Pracownik zatrudniony w ramach projektu
pokój: 201C / Hydro
telefon: (0 58) 347 15 09
e-mail: alicja.kupczyk@pg.edu.pl

 

dr hab. inż. Aneta Łuczkiewicz

stanowisko: Profesor uczelni
pokój: 201A / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 63
e-mail: aneta.luczkiewicz@pg.edu.pl
  Research Profile

 

inż. Krystyna Mierzejewska

stanowisko: Specjalista
pokój: 212 / Hydro
telefon: (0 58) 347 18 82
e-mail: krystyna.mierzejewska@pg.edu.pl

 

prof. dr hab. inż. Hanna Obarska-Pempkowiak

stanowisko: Profesor 
pokój: 205 / Hydro
telefon: (0 58) 347 23 19
e-mail:

hanna.obarska-pempkowiak@pg.edu.pl

Google Scholar Profile

Research Profile

 

dr inż. Anna Remiszewska-Skwarek

 

stanowisko: Adiunkt
pokój:  
telefon:  
e-mail: anna.skwarek@pg.edu.pl

 

dr inż. Aleksandra Sokołowska

stanowisko: Adiunkt
pokój: 201B / Hydro
telefon: (0 58) 347 16 24
e-mail: aleksandra.sokolowska@pg.edu.pl
  Google Scholar Profile
  Research Profile

 

dr inż. Małgorzata Szopińska

 

stanowisko: Adiunkt
pokój: 208 / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 43
e-mail: malgorzata.szopinska@pg.edu.pl

 

mgr Katarzyna Tarasewicz

stanowisko: Starszy Specjalista
pokój: 305 / Hydro
telefon: (0 58) 347 12 00
e-mail: katarzyna.tarasewicz@pg.edu.pl

 

dr inż. Alina Wargin

stanowisko: Adiunkt
pokój: 208 / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 43
e-mail: alina.wargin@pg.edu.pl
  Research Profile

 

mgr inż. Anna Wilińska

 

stanowisko: Asystent/Specjalista
pokój: 203 / Hydro
e-mail: anna.wilinska@pg.edu.pl

 

mgr inż. Barbara Wilk

 

stanowisko: Doktorant
pokój: 208 / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 43

 

mgr inż. Rafał Węglarek

 

stanowisko: Doktorant
pokój: 208 / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 43

 

mgr inż. Emilia Bączkowska

 

stanowisko: Doktorant
pokój: 203 / Hydro

 

mgr inż. Aleksandra Krzeszowiec

 

stanowisko: Doktorant
pokój: 201A / Hydro
telefon: (0 58) 347 27 63

 

mgr inż. Katarzyna Skrzypiec

 

stanowisko: Doktorant
pokój: 201C / Hydro

 

 

Pracownicy emerytowani

prof. dr hab. inż. Krystyna Olańczuk-Neyman

stanowisko: Pracownik emerytowany

 

dr hab. inż. Irena Kulik-Kuziemska

 

stanowisko: Pracownik emerytowany

 

dr hab. inż. Bernard Quant

stanowisko: Pracownik emerytowany