Skład Koła


Opiekun koła

M. Rucka

dr hab. inż. Magdalena Rucka, prof. nadzw. PG

opiekun naukowy
e-mail: mrucka@pg.gda.pl
Katedra Wytrzymałości Materiałów

 

 

 


 

 

 

Zarząd Koła

K. Knitter

Klaudia Knitter

prezes
studentka IV roku Budownictwa

K. Steindl

Karina Steindl

v-ce prezes
studentka IV roku Budownictwa
Fotograf KOMBO

M. Gibas

Maciej Gibas

v-ce prezes
student IV roku Budownictwa

M. Kwiecień

Marcin Kwiecień

v-ce prezes
student IV roku Budownictwa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Członkowie

K. Muzyka

Katarzyna Muzyka

studentka V roku Budownictwa

B. Borzeszkowski
 

Bartosz Borzeszkowski

student V roku Budownictwa

E. Misiewicz

Ewelina Misiewicz

studentka IV roku Budownictwa

A. Recław
 

Anna Recław

studentka IV roku Budownictwa

P. Cheba

Piotr Cheba

student IV roku Budownictwa

K. Kukawka
 

Krzysztof Kukawka

student IV roku Budownictwa

M. Radtke

Miłosz Radtke

student IV roku Budownictwa

A. Tilsen

Arkadiusz Tilsen

student IV roku Budownictwa

T. Topolewicz

Tomasz Topolewicz

student IV roku Budownictwa

F. Wrzosek

Filip Wrzosek

student IV roku Budownictwa

J. Adamczyk

Justyna Adamczyk

studentka III roku Budownictwa

W. Baten

Wiktoria Baten

studentka III roku Budownictwa

A. Bączyk

Aleksandra Bączyk

studentka III roku Budownictwa

M. Jarząbek
 

Marta Jarząbek

studentka III roku Budownictwa

A. Mich

Alicja Mich

studentka III roku Budownictwa

S. Pieczulis

Sylwia Pieczulis

studentka III roku Budownictwa

A. Smentoch

Agata Smentoch

studentka III roku Budownictwa

A. Tokarska

Alicja Tokarska

studentka III roku Budownictwa

K. Zawarczynska

Kinga Zawarczyńska

studentka III roku Budownictwa 

P. Barć

Patryk Barć

student III roku Budownictwa

M. Plata

Mikołaj Plata

student III roku Budownictwa

K. Prabucki

Karol Prabucki

student III roku Budownictwa

T. Rybak

Tomasz Rybak

student III roku Budownictwa 

A. NIezgoda

Agata Niezgoda

studentka II roku Budownictwa

A. Tokarska

Magdalena Knak

studentka II roku Budownictwa

A. Rybak

Aleksandra Rybak

studentka II roku Budownictwa 

Z. Szczypinska

 Zofia Szczypińska

studentka II roku Budownictwa

K. Grzybicki

  Konrad Grzybicki

student II roku Budownictwa

A. Modrzejewski

 Andrzej Modrzejewski

student II roku Budownictwa 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

          

       

Kandydaci 

A. Tokarska
 

Patrycja Etmańska

studentka II roku Budownictwa

K. Grzonka

Kacper Grzonka

student II roku Budownictwa 

C. Hildebrandt
 

Cezary Hildebrandt

student II roku Budownictwa 

M. Gibas

Arkadiusz Jenta

student II roku Budownictwa

K. Kozikowska

Kinga Kozikowska

studentka II roku Budownictwa

P. Kuźmowicz

Paweł Kuźmowicz

student II roku Budownictwa 

A. Łaszewska

Aneta Łaszewska

studentka II roku Budownictwa 

D. Makurat

Dominik Makurat

student II roku Budownictwa 

K. Molotka - Trzebiatowski

Karol Molotka - Trzebiatowski

student II roku Budownictwa 

M. Gibas

Robert Okoński

student III roku Budownictwa 

A. Tokarska

Weronika Oryl

studentka III roku Budownictwa 

M. Gibas

Metody Pałubicki

student II roku Budownictwa 

S. Polak

Sandra Polak

studentka II roku Budownictwa 

A. Rymarczyk

Anna Rymarczyk

studentka II roku Budownictwa 

S. Rzymkowski

Szymon Rzymowski

student II roku Budownictwa 

A. Tokarska

Paulina Sagalara

studentka II roku Budownictwa 

M. Steffens

Michał Steffens

student II roku Budownictwa 

A. Tokarska

Emilia Socha

studentka II roku Budownictwa 

K. Szczotka

Katarzyna Szczotka

studentka II roku Budownictwa

F. Tyma

 Filip Tyma

student II roku Budownictwa 

A. Ulewicz

Anna Ulewicz

studentka II roku Budownictwa 

R. Wasilewski

Rafał Wasilewski

student II roku Budownictwa 

M. Gibas

Artur Wysocki

student II roku Budownictwa 

F. Tyma

Wojciech Wysocki

student II roku Budownictwa