Skład Koła


Opiekun koła

M. Rucka

dr hab. inż. Magdalena Rucka, prof. nadzw. PG

opiekun naukowy
e-mail: mrucka@pg.gda.pl
Katedra Wytrzymałości Materiałów

 

 

 


 

 

Zarząd Koła

E. Wojtczak

Erwin Wojtczak

prezes
e-mail: erwin.wojtczak@gmail.com
student V roku Budownictwa

J. Pawelec

Joanna Pawelec

v-ce prezes
e-mail: pawelecjoanna5@gmail.com
studentka V roku Budownictwa

M. Gibas

Maciej Gibas

v-ce prezes
e-mail: mks.gibas@gmail.com
student III roku Budownictwa

M. Kwiecień

Marcin Kwiecień

v-ce prezes
e-mail: marcin.kwiecien3@gmail.com
student III roku Budownictwa

F. Tenderenda

Filip Tenderenda

v-ce prezes
e-mail: filip.tenderenda@gmail.com
student III roku Budownictwa

A. Tilsen

Arkadiusz Tilsen

v-ce prezes
e-mail: tilsen.arkadiusz@gmail.com
student III roku Budownictwa

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Członkowie

O. Własów

Olga Własów

e-mail: olga.wlasow@gmail.com
studentka V roku Budownictwa

P. Piętka

Patrycja Piętka

e-mail: pietka.patrycja1a@gmail.com
studentka V roku Budownictwa

R. Jonik

Rafał Jonik

e-mail: rafaljonik@gmail.com
student V roku Budownictwa

M. Beyrowski

Mateusz Beyrowski

e-mail: mateuszbeyrowski@gmail.com
student V roku Budownictwa

P. Sobczyński

Piotr Sobczyński

e-mail: pssopel@gmail.com
student V roku Budownictwa

F. Tabaczka

Filip Tabaczka

e-mail: philt.1992@gmail.com
student V roku Budownictwa

L. Wenta

Laura Wenta

e-mail: laura.wenta@wp.pl
studentka V roku Budownictwa

R. Kachniuk

Roman Kachniuk

e-mail: mrneorin@gmail.com
student V roku Budownictwa

K. Muzyka

Katarzyna Muzyka

e-mail: muzyka.katarzyna1@gmail.com
studentka IV roku Budownictwa

E. Misiewicz

Ewelina Misiewicz

e-mail: ewelinam1993@wp.pl
studentka IV roku Budownictwa

B. Borzeszkowski

Bartosz Borzeszkowski

e-mail: borzeszkowski@gmail.com
student IV roku Budownictwa

M. Jarząbek

Marta Jarząbek

e-mail: marta.jarzabek6@gmail.com
studentka III roku Budownictwa

K. Knitter

Klaudia Knitter

e-mail: klaudia.knitter23@gmail.com
studentka III roku Budownictwa

A. Recław

Anna Recław

e-mail: ania.reclaw@gmail.com
studentka III roku Budownictwa

K. Steindl

Karina Steindl

e-mail: 19karina.steindl94@gmail.com
studentka III roku Budownictwa
Fotograf KoMBo

P. Cheba

Piotr Cheba

e-mail: piotr344@gmail.com
student III roku Budownictwa

B. Kondys

Beniamin Kondys

e-mail: beniamin_kondys@outlook.com
student III roku Budownictwa

K. Kukawka

Krzysztof Kukawka

e-mail: kukawkak@gmail.com
student III roku Budownictwa

M. Radtke

Miłosz Radtke

e-mail: miloszradtke@gmail.com 
student III roku Budownictwa

T. Topolewicz

Tomasz Topolewicz

e-mail: tomek3037@wp.pl
student III roku Budownictwa

F. Wrzosek

Filip Wrzosek

e-mail: filwrzos@gmail.com
student III roku Budownictwa

J. Adamczyk

Justyna Adamczyk

e-mail: justyna_adamczyk@onet.pl
studentka II roku Budownictwa

W. Baten

Wiktoria Baten

e-mail: wiktoria.baten@wp.pl
studentka II roku Budownictwa

A. Bączyk

Aleksandra Bączyk

e-mail: baczyk.aleksandra@gmail.com
studentka II roku Budownictwa

A. Czapla

Anita Czapla

e-mail: anita.czapla.ac@gmail.com
studentka II roku Budownictwa

A. Mich

Alicja Mich

e-mail: ala.mich8996@gmail.com
studentka II roku Budownictwa

S. Pieczulis

Sylwia Pieczulis

e-mail: internet.pieczulis.nr21@gmail.com
studentka II roku Budownictwa

M. Plichta

Marta Plichta

e-mail: m.plichta96@gmail.com
studentka II roku Budownictwa

A. Smentoch

Agata Smentoch

e-mail: agata.smentoch@gmail.com
studentka II roku Budownictwa

A. Tokarska

Alicja Tokarska

e-mail: tokarska.alicja96@gmail.com
studentka II roku Budownictwa

K. Zawarczynska

Kinga Zawarczyńska

e-mail: zawarczynska.k@gmail.com
studentka II roku Budownictwa 

P. Barć

Patryk Barć

e-mail: patrykko@gmail.com
student II roku Budownictwa

K. Grzybicki

Konrad Grzybicki

e-mail: konradg7@gmail.com
student II roku Budownictwa

M. Plata

Mikołaj Plata

e-mail: mplata96@gmail.com
student II roku Budownictwa

K. Prabucki

Karol Prabucki

e-mail: k.i.prabucki@gmail.com
student II roku Budownictwa

T. Rybak

Tomasz Rybak

e-mail: tmszrbk@gmail.com
student II roku Budownictwa 

Z. Szczypinska

Zofia Szczypińska

e-mail: zofia.szczypinska@gmail.com
studentka I roku Budownictwa 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kandydaci

A. Milewska

Aneta Milewska

e-mail: a.milewska555@wp.pl
studentka II roku Budownictwa 

N. Urban

Natalia Urban

e-mail: natalia.urban126@gmail.com
studentka II roku Budownictwa 

R.Wasilewski

Rafał Wasilewski

e-mail: rafal.wasilewski96@interia.pl
student II roku Budownictwa