Dni kariery na PG

Dni kariery 2004 na Politechnice Gdańskiej.

Dwunasta edycja projektu DNI KARIERY odbędzie się 9 marca 2004r na Politechnice Gdańskiej.

W obecnych czasach osiągnięcie sukcesu w życiu zawodowym wymaga odrobiny poświęcenia i czegoś więcej niż tylko wiedzy teoretycznej nabytej podczas studiowania.

Ogromna konkurencja na rynku pracy mobilizuje młodych ludzi do coraz większego wysiłku, inwestowania w swój własny rozwój, nawet kosztem utraty czasu i pieniędzy na inne rzeczy. Perspektywa spędzenia wakacji na praktyce nie wywołuje obecnie zdziwienia i coraz więcej studentów decyduje się na taką formę "relaksu", wiedząc, że wiedza praktyczna, znajomość rynku pracy i doświadczenie zdobyte podczas kontaktowania się z ludźmi z branży, może w przyszłości okazać się bezcenne.

Te, jakże ważne umiejętności będzie można nabyć i rozszerzyć, biorąc udział w wydarzeniu DNI KARIERY 2004.

Komitety Lokalne AIESEC przy Politechnice Gdańskiej i Uniwersytecie Gdańskim wychodzą naprzeciw studentom i przedsiębiorcom z inicjatywą, która od ponad dziesięciu lat przybliża studentom firmy lokalne, jak i ogólnopolskie.

Stowarzyszenie nieustannie obserwuje zmieniające się wymagania na rynku pracy

i dostosowuje do nich kształt, i cele projektu tak, aby odpowiadał swoim charakterem nawet najbardziej wybrednym. W tym roku, dzięki ankiecie, studenci sami mają szansę zdecydować, jakie szkolenia odbędą się podczas merytorycznej części projektu - Akademii Umiejętności.

Trójmiejska edycja zacznie się 9 marca na Politechnice Gdańskiej Dniem Targowym, podczas którego będzie możliwość obejrzenia prezentacji wystawiających się firm, zaznajomienia się ze szczegółami procesu rekrutacyjnego i wreszcie okazja rozmowy z pracownikami firm, takich jak: Ergo Hestia, Polpharma, General Electric, Ernst&Young, Fujitsu, czy Accenture.

Przez kilka dni trwania Dni Kariery w Trójmieście nie zabraknie też stoiska AIESEC promującego ITEP - Międzynarodowy Program Wymiany Praktyk, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony studentów.

Po więcej informacji zapraszamy stronę www.gdansk.dnikariery.pl

9 MARCA - DNI KARIERY 2004

"Dzień, w którym każdy student będzie miał swoją karierę
w zasięgu ręki