Firma Athenasoft Sp. z o.o. przekazała studentom WILiŚ PG program Norma PRO Edu

Dzięki uprzejmości firmy Athenasoft Sp. z o.o. (https://www.ath.pl) studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia kierunku budownictwo Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej, otrzymają bezpłatnie wersje programu Norma PRO Edu, do zainstalowania na swoich komputerach.

Wychodząc na przeciw potrzebom, wynikającym z obecnej sytuacji, firma Athenasoft udostępniła nieodpłatnie studentom WILiŚ 382 sztuki programu służącego do sporządzania i weryfikacji kosztorysów budowlanych Norma PRO Edu wraz z dostępem do cennika Intercenbud. Dzięki  takiemu rozwiązaniu studenci, mogą zrealizować zajęcia ćwiczeniowe w formie zdalnego nauczania, które w przypadku tradycyjnej formy realizacji zajęć odbywają się w laboratoriach komputerowych zlokalizowanych na terenie PG.

Firma Athenasoft Sp. z o.o., będąca wiodącym na polskim rynku producentem oprogramowania dla branży budowlanej, od wielu lat współpracuje z Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej.

W imieniu studentów i pracowników Wydziału dziękujemy firmie Athenasoft Sp. z o.o. za cenną pomoc w realizacji procesu kształcenia na WILiŚ PG.