KULIG w Wieżycy zaraz po sesji za 80 zł!

Koło Sportowe WILiŚ PG organizuje dla studentów naszego Wydziału trzydniowy wypad na kulig do Wieżycy w terminie 27 luty - 1 marca.
Wieżyca jest piękną miejscowością oddaloną od Gdańska o ok. 40km. Ośrodek, do którego się wybieramy położony jest w centrum Szwajcarii Kaszubskiej.

kolologo.jpg

Koszt trzydniowego wyjazdu to około 130zł/os. W cenę wliczone są m.in.:

- 2 obiady

- kulig nocny z pochodniami (w razie gdyby nie było śniegu kulig będzie przeprowadzony na wozach)

- 2 noclegi w pokoju bez łazienki (wspólna łazienka znajduje się na korytarzu)

- wstęp do skansenu budownictwa w Szymbarku

- wstęp na Wieżycką wieżę widokową

- wspólne wieczorne ognisko z kiełbaskami

&

Noclegi w pokoju z łazienką za dodatkową dopłatą 20zł

Mamy dostęp do aneksu kuchennego, więc śniadania i kolacje zrobimy we własnym zakresie.

Jeśli dopisze śnieg planujemy wybrać się na położony tuż przy ośrodku stok narciarski (koszta pokrywamy we własnym zakresie)

Przewidujemy dodatkowe atrakcje.

Dla chętnych ośrodek oferuje ODPŁATNIE:

- jazdę konną

- przejazd bryczką

- saunę

Członkowie Koła Sportowego płacą 20zł mniej!!!

Aby wyjechać z nami należy:

1) dokonać zgłoszenia telefonicznego pod nr: 793 384 739 do 25.02.2009 do godziny 11.00.

a) imię i nazwisko, numer indeksu, oraz telefon kontaktowy osób wyrażających chęć wzięcia udziału w Kuligu

b) preferowany pokój (z łazienką wspólną, lub łazienką w pokoju)

c) ewentualna rezerwacja całego pokoju wraz z imionami i nazwiskami koleżanek/kolegów, którzy w nim zamieszkają (pokój 3, lub 4-osobowy)

2) wpłacić zaliczkę w kwocie 50 zł

UWAGA! Jest tylko 30 miejsc a pierwszeństwo do wyjazdu i rezerwacji pokoi będzie przysługiwało osobom, które wcześniej wpłacą zaliczkę!

Pytania proszę kierować na adres:

mariusz.kobus@wilis.pg.gda.pl

Koło Sportowe WILiŚ PG