Oferta pracy dla doktorantów w grancie NCN Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Katedra Budownictwa i Inżynierii Materiałowej

Katedra Budownictwa i Inżynierii Materiałowej, Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska na Politechnice Gdańskiej poszukuje 2 doktorantów do projektu badawczego Narodowego Centrum Nauki (NCN): „Propagacja pęknięć w skałach w procesie szczelinowania hydraulicznego - doświadczenia i metoda elementów dyskretnych sprzężona z przepływem płynu i transportem ciepła”.

Kierownikiem grantu jest prof. dr hab. inż. Jacek Tejchman. Okres trwania projektu wynosi 36 miesięcy. Początek grantu: 01.08.2019 (lub późniejszy).

Wymagania:

• dobra znajomość języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programowania w C++  i metody elementów dyskretnych (DEM)

Wynagrodzenie miesięczne: stypendium 4 500 PLN (netto).

Uwaga: warunkiem otrzymywania stypendium jest status studenta studiów 2-go stopnia lub uczestnika studiów doktoranckich.

Nabór do projektu zostanie przeprowadzony na podstawie konkursu do dnia 15.07.2019. Szczegółowych informacji o projekcie badawczym udziela dr  inż. Michał Nitka (micnitka@pg.edu.pl).