Webinarium ANALYTICAL METHODS TO DEAL WITH EPIDEMICS

Koło Naukowe FOREVER YOUNG zaprasza na otwarte webinarium obejmujące wiodącą tematykę naszych aktualnych dni:
ANALYTICAL METHODS TO DEAL WITH EPIDEMICS
termin: poniedziałek 23 marca 2020 r. godz. 18:15,
czas trwania do 90 minut.

Prezentacja obejmie rys historyczny wielkich pandemii w historii cywilizacji, do okresu współczesnego oraz podejście analityczne w opisie przebiegu procesu epidemii w czasie. Ilustracją będą porównawcze wykresy danych z Polski i Niderlandów. Prezentacja prof. Hugh Montgomery z University College w Londynie ukaże specyfikę aktualnego zagrożenia koronawirusem na tle szerokiego spektrum chorób zakaźnych.

Prezentację przeprowadzi dr inż. Marek Skowronek, prof. uczelni.

Serdecznie zapraszamy, prosząc o logowanie się na profil ENGLISH FOR ENGINEERING MECHANICS i zapisy na wydarzenie: https://enauczanie.pg.edu.pl/moodle/mod/clickmeeting/view.php?id=122950

W razie zainteresowania kontynuacją tematu prosimy o kontakt mskowro@pg.edu.pl, istnieje możliwość kolejnego spotkania lub spotkań prezentacji nowych materiałów.