Aktualności
Studenci
Doktoranci
Pracownicy

Koło EBiŚ Koło EBiŚ

Podstawowym celem pracy Koła w środowisku akademickim jest krzewienie i pogłębianie wiedzy o znaczeniu aspektów ekologicznych w budownictwie i inżynierii środowiska. Inicjatywy Koła sprzyjają...

Dlaczego WILiŚ? Dlaczego WILiŚ?

Przez cały rok akademicki towarzyszy nam wiele różnych imprez organizowanych przez Samorząd Studencki, począwszy od tych integracyjnych, przez Otrzęsiny i Andrzejki, a skończywszy na corocznym święcie...

BFN w przedszkolu... BFN w przedszkolu...

23 maja 2012 w Szkole Podstawowej nr 23 w Gdyni oraz 25 maja 2012 na terenie campusu PG w ramach X Bałtyckiego Festiwalu Nauki odbyła się impreza pt. „Jak domek zaprzyjaźnił się z Panią Przyrodą”.

BFN - Beton Architektoniczny BFN - Beton Architektoniczny

W ramach X Bałtyckiego Festiwalu Nauki 26 maja 2012r. na terenie Politechniki Gdańskiej odbyła się impreza pt. „Beton architektoniczny jako materiał ekologiczny” przygotowana przez dr inż. Marzenę Kurpińską i mgr inż. Lucynę Grabarczyk przy współpracy z wykładowcami z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku dr Tomaszem Skórką i dr Markiem Targońskim. Impreza częściowo finansowana była z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Zakończenie projektu Zakończenie projektu

W latach 2010-2011 w Politechnice Gdańskiej, na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska prowadzono badania w ramach projektu pt.: „Wspólne oczyszczanie odcieków ze składowisk odpadów wraz ze ściekami w komunalnych oczyszczalniach ścieków”.

Wyświetlanie 2 146 - 2 154 z 2 154 rezultatów.
z 144

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.