Skład osobowy WKZJK WILiŚ PG w roku akad. 2016/2017

  1. dr hab. inż. Piotr Zima, prof. nadzw. PG – przewodniczący, KH, pzim@pg.gda.pl
  2. dr inż. Marcin Abramski – sekretarz, KTSiM, mabram@pg.gda.pl
  3. dr hab. inż. Piotr Iwicki, prof. nadzw. PG, KMB, 62-98
  4. dr hab. inż. Zygmunt Kurałowicz, prof. nadzw. PG, KG, 22-20
  5. dr inż. Katarzyna Kołecka, KTWiŚ, 16-82
  6. dr inż. Daniel Kaszubowski, KID, 18-41
  7. mgr inż. Maria Krogulecka, KBiIM, 10-31
  8. doc. dr inż. Arkadiusz Ostojski (pełnomocn. dziekana), KIS, 18-19
  9. doc. dr inż. Maria Przewłócka, KGGiBM, 20-24
  10. dr hab. inż. Magdalena Rucka, prof. nadzw. PG, KWM, 24-97
  11. dr inż. Paweł Wysocki, KG, 22-12
  12. dr inż. Wojciech Szpakowski, KH, 28-94
  13. dr inż. Marek Wesołowski, KKB, 23-85
  14. stud. Sara Łyszyk (przedst. studentów, WRS), sadie9302@gmail.com,
  15. mgr inż. Beata Zima (przedst. doktorantów), KWM, 61-49
  16. mgr Jacek Skarbek, Prezes Zarządu GIWK, przedstawiciel interesariuszy zewnętrznych, 58 3266700, giwk@giwk.pl

 

Skład osobowy WKZJK WILiŚ PG w roku akad. 2015/2016 (od 20.01.2016):

  1. dr hab. inż. Zygmunt Kurałowicz, prof. nadzw. PG - przew., KG, 22-20, zkur@pg.gda.pl
  2. dr hab. inż. Piotr Iwicki - wiceprzew., KMB, 62-98, piotr.iwicki@wilis.pg.gda.pl
  3. dr inż. Marcin Abramski - sekretarz, KTSiM, 18-38, marcin.abramski@wilis.pg.gda.pl
  4. dr hab. inż. Kazimierz Jamroz, prof. nadzw. PG, KID, 11-47, kazimierz.jamroz@wilis.pg.gda.pl
  5. prof. dr hab. inż. Robert Jankowski (Prodziekan ds. kształcenia), KKMiZwB, 22-00, robert.jankowski@wilis.pg.gda.pl
  6. stud. Marcin Janusewicz (przedst. studentów, WRS)
  7. dr inż. Daniel Kaszubowski, KID, 18-41, daniel.kaszubowski@wilis.pg.gda.pl
  8. dr inż. Katarzyna Kołecka, KTWiŚ, 16-82, katrzyna.kolecka@wilis.pg.gda.pl
  9. mgr inż. Maria Krogulecka, KBiIM, 10-31, krogu@pg.gda.pl
  10. dr inż. Arkadiusz Ostojski, doc. PG (Prodziekan ds. studiów), KIS, 18-19, arkusost@pg.gda.pl
  11. dr inż. Maria Przewłócka, doc. PG, KGGiBM, 20-24, maria.przewlocka@wilis.pg.gda.pl
  12. dr hab. inż. Magdalena Rucka, KWM, 24-97, magdalena.rucka@wilis.pg.gda.pl
  13. dr inż. Wojciech Szpakowski, KH, 29-84, wojciech.szpakowski@wilis.pg.gda.pl
  14. dr hab. inż. Michał Szydłowski, prof. nadzw. PG, KH, 18-09, michal.szydlowski@wilis.pg.gda.pl
  15. dr inż. Marek Wesołowski, KKB, 23-85, marek.wesolowski@wilis.pg.gda.pl
  16. dr inż. Paweł Wysocki, KG, 22-12, pawel.wysocki@pg.gda.pl
  17. mgr inż. Beata Zima (przedst. doktorantów), KWM, 61-49, beata.zima@wilis.pg.gda.pl
  18. mgr Jacek Skarbek, Prezes Zarządu GIWK, (58) 326 6700 (przedst. interesariuszy zewnętrznych)

 

Skład osobowy WKZJK WILiŚ PG w roku 2015:

  1. dr hab. inż. Zygmunt Kurałowicz, prof. nadzw. PG - przew., KG, 22-20, zkur@pg.gda.pl
  2. dr hab. inż. Piotr Iwicki - wiceprzew., KMBiM, 62-98, piotr.iwicki@wilis.pg.gda.pl
  3. dr inż. Marcin Abramski, KMBiM, 18-38, marcin.abramski@wilis.pg.gda.pl
  4. dr inż. Katarzyna Kołecka KTWiŚ, 16-82, katrzyna.kolecka@wilis.pg.gda.pl
  5. mgr inż. Daria Bieńkuńska (przedst. doktorantów)
  6. dr hab. inż. Kazimierz Jamroz, KID, 11-47, kazimierz.jamroz@wilis.pg.gda.pl
  7. dr inż. Daniel Kaszubowski, KID, 18-41, daniel.kaszubowski@wilis.pg.gda.pl
  8. prof. dr hab. inż. Robert Jankowski (Prodziekan), 22-00, KKMiZwB, robert.jankowski@wilis.pg.gda.pl
  9. mgr inż. Maria Krogulecka, KBiIM, 10-31, krogu@pg.gda.pl
  10. doc. dr inż. Arkadiusz Ostojski (Prodziekan), KIS, 18-19, arkusost@pg.gda.pl
  11. doc. dr inż. Maria Przewłócka, KGGiBM, 20-24, maria.przwł ocka@wilis.pg.gda.pl
  12. dr inż. Paweł Wysocki, KG, 22-12, pawel.wysocki@pg.gda.pl
  13. stud. Justyna Kwiatkowska (przedst. studentów, WRS),
  14. dr hab. inż. Michał Szydłowski, KH, 18-09, michal.szydlowski@wilis.pg.gda.pl
  15. dr inż. Wojciech Szpakowski, KH, 29-84, wojciech.szpakowski@wilis.pg.gda.pl
  16. dr inż. Marek Wesołowski, KKB, 23-85, marek.wesolowski@wilis.pg.gda.pl
  17. Przedstawiciel interesariuszy zewnętrznych, 58 3266700, mgr Jacek Skarbek Prezes Zarządu GIWK

 

 Skład osobowy WKZJK WILiŚ PG w roku 2014:

  1. dr hab. inż. Zygmunt Kurałowicz, prof. nadzw. PG – przew., KG, 22-20, zkur@pg.gda.pl
  2. dr hab. inż. Piotr Iwicki – wiceprzew., KMBiM, 62-98, piotr.iwicki@wilis.pg.gda.pl
  3. dr inż. Marcin Abramski, KMBiM, 18-38, marcin.abramski@wilis.pg.gda.pl
  4. dr inż. Marek Geneja,KTWiŚ, 16-24, marek.geneja@wilis.pg.gda.pl
  5. mgr inż. Tomasz Falborski (przedst. doktorantów), 13-39, tomfalbo@pg.gda.pl
  6. dr hab. inż. Kazimierz Jamroz, KID, 11-47, kazimierz.jamroz@wilis.pg.gda.pl
  7. prof. dr hab. inż. Robert Jankowski (Prodziekan), 22-00, KKMiZwB, robert.jankowski@wilis.pg.gda.pl
  8. mgr inż. Maria Krogulecka, KBiIM, 10-31, krogu@pg.gda.pl
  9. doc. dr inż. Arkadiusz Ostojski (Prodziekan), KIS, 18-19, arkusost@pg.gda.pl
  10. doc. dr inż. Maria Przewłócka, KGGiBM, 20-24, maria.przwł ocka@wilis.pg.gda.pl
  11. dr inż. Paweł Wysocki, KG, 22-12, pawel.wysocki@pg.gda.pl
  12. stud. Daniel Milewski (przedst. studentów, WRS), danielmilewski123@gmail.com
  13. dr hab. inż. Michał Szydłowski, KH, 18-09, michal.szydlowski@wilis.pg.gda.pl
  14. dr inż. Marek Wesołowski, KKB, 23-85, marek.wesolowski@wilis.pg.gda.pl
  15. Przedstawiciel interesariuszy zewnętrznych, 58 3266700, mgr Jacek Skarbek Prezes Zarządu GIWK