Zaproszenie na obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karola Daliga | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Data dodania: 2021-05-20

Zaproszenie na obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karola Daliga

flaga

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karola Daliga

dnia 31-03-2021 roku o godz. 10:30 w formie zdalnej

Temat rozprawy:

„Ocena przemieszczeń i deformacji wybranych konstrukcji inżynierskich z zastosowaniem laserowej metody pomiarowej”.

Promotor:
dr hab. inż. Zygmunt Kurałowicz, prof. PG

Recenzenci:
dr hab. inż. Marek Woźniak, prof. PW z Politechniki Warszawskiej
dr hab. inż. Ireneusz Wyczałek, prof. PP z Politechniki Poznańskiej

Z rozprawą doktorską i opiniami Recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej. Recenzje są również dostępne na stronie internetowej Wydziału.

Publiczna dyskusja nad rozprawą odbędzie się w formie zdalnej na platformie MS Teams. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie, proszone są o zgłoszenie swojego udziału najpóźniej do dnia 25-03-2021 roku do godz. 15:00, wysyłając swoje zgłoszenie na adres e-mail: dorota.kodz@pg.edu.pl.

58 wyświetleń