GRUPA GPEC NA POLITECHNICE - JUŻ 19.11!

Grupa GPEC po raz III organizuje otwarte spotkanie dla studentów Politechniki Gdańskiej. Spotkanie kierowane jest do osób, które chcą poznać kierunki rozwoju nowoczesnego ciepłownictwa oraz planują związać swoją karierę zawodową z energetyką. To dobra okazja do bliższego poznania oferty pracodawcy i zakresu jego działalności.

Przyszłość branży energetycznej, główne kierunki jej rozwoju w najbliższej dekadzie, a także wykorzystanie big data i rozwiązań smart w energetyce to główne tematy dyskusji, na którą zapraszamy studentów we wtorek, 19.11 od godz. 12.30. W czasie spotkania poruszymy także zagadnienia związane z wymaganymi kompetencjami od kandydatów i pracowników firm ciepłowniczych.

Jeśli interesujesz się robotyzacją, wykorzystaniem inteligentnych sieci czy użyciem nowoczesnych aplikacji typu Python, to spotkanie jest dla Ciebie! Dowiesz się na nim, jak w praktyce wykorzystujemy wiedzę, którą zdobywasz na zajęciach, z kim pracujemy, a także jakiego typu kandydatów szukamy do naszego zespołu.

Zaprezentujemy Ci aktualne oferty pracy, staży, pokażemy proces rekrutacyjny, a także przeprowadzimy profesjonalne konsultacje CV. Znajdziecie nas w miasteczku HR w holu głównym wydziału mechanicznego. Będziemy do Waszej dyspozycji już od godziny 11:00.

Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć na www.grupagpec.pl, Facebooku @GrupaGPEC lub pod adresem rekrutacja@gpec.pl.  

Spotkanie odbędzie się:

19 listopada 2019

godz. 12:30

Sala 212 Wydział Mechaniczny