Konkurs "Plac budowy tu powstanie - bezpieczeństwo z Baukrane”

Już 22 listopada studenci budownictwa stawią czoła wyzwaniu postawionemu przez Koło Naukowe Technologii i Organizacji Budownictwa ,,KOBRA” działającemu na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej. Wyzwaniem będzie pierwsza edycja konkursu pt. "Plac budowy tu powstanie - bezpieczeństwo z Baukrane".

W ramach konkursu 4-osobowe drużyny będą od początku do końca organizować swoje place budowy, dzięki czemu zmierzą się z trudem planowania i zarządzania budową. Makiety placów budowy powstaną w skali 1:500 z materiałów dostarczonych przez organizatorów konkursu. Liczyć będzie się zgodność danych z projektem, czas wykonania, estetyka, a także koszty realizacji. Ponadto uczestnicy wezmą także udział w teście z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Sponsorem tytularnym konkursu jest firma BAUKRANE zajmująca się profesjonalnym sprzętem budowlanym. Szczęśliwa 4-sobowa drużyna, która wygra konkurs otrzymuje płatny staż w firmie, a także bardzo ciekawe nagrody rzeczowe. Zapraszamy!

 

Organizatorzy:

Koło Technologii i Organizacji Budowy KOBRa

mgr inż. Emilia Miszewska

dr inż. Marcin Szczepański

oraz Firma BAUKRANE

Załączone pliki