Konkurs Plac budowy tu powstanie- bezpieczeństwo z Baukrane

Już 10 grudnia studenci budownictwa stawią czoła wyzwaniu postawionemu przez Koło Naukowe Technologii i Organizacji Budownictwa ,,KOBRA” działającemu na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej. Wyzwaniem będzie druga edycja konkursu pt. "Plac budowy tu powstanie- bezpieczeństwo z Baukrane".

W ramach konkursu 4-osobowe drużyny będą od początku do końca organizować swoje place budowy, dzięki czemu zmierzą się z trudem planowania i zarządzania budową. Makiety placów budowy powstaną w skali 1:500 z materiałów dostarczonych przez organizatorów konkursu. Liczyć będzie się zgodność danych z projektem, czas wykonania, estetyka, a także koszty realizacji. Ponadto uczestnicy wezmą udział w teście z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Sponsorem tytularnym konkursu jest firma BAUKRANE zajmująca się profesjonalnym sprzętem budowlanym. Szczęśliwa 4-sobowa drużyna, która wygra konkurs otrzymuje płatny staż w firmie, a także bardzo ciekawe nagrody rzeczowe, które przewidziane są również za miejsce nr 2 i 3. Na zgłoszenia czekamy do dnia 03.12 (mailem: kobra.wilis@pg.edu.pl, facebookowo: https://www.facebook.com/knkobra/ lub bezpośrednio do opiekunów koła) Zapraszamy ! 

Organizatorzy:
Koło Technologii i Organizacji Budowy KOBRa
mgr inż. Emilia Miszewska
dr inż. Marcin Szczepański
oraz Firma BAUKRANE