Rozpoczęcie zajęć zdalnych na WILiŚ

Uwaga Studenci WILiŚ:

Większość z Was zaczyna zajęcia nowego semestru w trybie zdalnym, w związku z tym zamieszczamy poniżej najistotniejsze informacje organizacyjne.

Aby bez przeszkód rozpocząć naukę należy samodzielnie zapisać się na kursy na platformie eNauczanie używając tylko i wyłącznie maila politechnicznego. Na chwilę obecną spora liczba studentów (z uwagi na przesuniętą przez COVID sesję) redukuje jeszcze dług ECTS i nie możemy zrobić automatycznego zapisu na kursy. Z planu zajęć możecie łatwo sprawdzić jakie macie przedmioty w nadchodzącym semestrze. Zapisy na kursy w eNauczaniu można zrobić na kilka sposobów:

  1. Wyszukiwanie kursu na eNauczaniu po nazwie przedmiotu
  2. Za pomocą linka w mailu od Starosty Roku (Starostowie dostaną je od prowadzących i umieszczą na Waszych forach)
  3. Przez linki z mojaPG – każdy przedmiot docelowo będzie miał umieszczony taki link w karcie przedmiotu
  4. Ze strony www naszego Wydziału: w sekcji „Studenci” pojawiła się osobna zakładka https://wilis.pg.edu.pl/enauczanie-linki, na której będą linki do kursów. Jednakże z uwagi na to, że tych kursów jest sporo (prawie 300), mogą być opóźnienia w zamieszczaniu linków (proszę korzystać też z innych metod zapisu).

Jeżeli jakiegoś kursu nie uda się znaleźć w dniu poprzedzającym pierwsze zajęcia, oznacza to że jeszcze nie jest gotowy i może rozpocząć się z lekkim opóźnieniem (i nadrobieniem zaległości).