III Wydziałowe Targi pracy za nami | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-25

III Wydziałowe Targi pracy za nami

dziekan Rafał Ossowski
Biuro Karier Politechniki Gdańskiej we współpracy z Wydziałem Architektury oraz Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska zorganizowało III Wydziałowe Targi Pracy. Część oficjalną otwierał Prodziekan ds. kształcenia dr inż. Rafał Ossowski.

Wydarzenie, które dzisiaj miało miejsce w holu Gmachu Głównego PG było niepowtarzalną okazją dla wszystkich, którzy zapragnęli zgłębić specyfikę pracy w branży architektonicznej i budowlanej. Było także szansą na poznanie najnowszych trendów i potrzeb rynku pracy. Spotkania z przedstawicielami firm były niepowtarzalną okazją do bezpośredniego kontaktu i rozmów na temat procesów rekrutacyjnych, ścieżek rozwoju zawodowego, a także możliwości poszerzenia swoich zawodowych kompetencji. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję poznać aktualne trendy i potrzeby rynku pracy w branży architektonicznej i budowlanej. Ponadto była to możliwość zapoznania się z ofertami praktyk, staży oraz pracy, przygotowanymi przez renomowane firmy takie jak: Alstal Grupa Budowlana Sp. z o. o., Aurea Porta Konserwacja Zabytków, Baskervill, Biuro Rozwoju Gdańska, DORACO, Ekoinbud Sp. z o. o., Fine Tech Construction Sp. z o. o., GOLDBECK CEE North Sp. z o. o., Industria Project Sp. z o. o., JAREX Sp. z o. o., PROCAD SA, STRABAG, ULMA Construccion Polska SA, ZIMAR Ryszard Ziegert.

W ramach Targów branż architektonicznej i budowlanej odbywa się równolegle Ogólnopolska Studencka Konferencja Budowlana KOMBOferencja 2024. Jest ona niezwykłą okazją do wysłuchania unikatowych i pasjonujących prelekcji związanych z tematyką inżynierską.

KOMBOferencja2024

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Architektura & Biznes oraz Builder Polska