Konkurs na Granty dla Młodych Naukowców | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-06-25

Konkurs na Granty dla Młodych Naukowców

Laboratorium
Wystartował konkurs na Granty dla Młodych Naukowców - edycja 2021

Kolejna edycja wydziałowych Grantów dla Młodych Naukowców jest już dostępna. Wnioski można składać do 23 lipca 2021 r.

Celem grantów jest wsparcie młodych naukowców Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej w zakresie zwiększenia efektywności ubiegania się o granty finansowane ze środków pochodzących spoza Politechniki Gdańskiej na realizację ambitnych i oryginalnych projektów badawczych. Podstawowym i koniecznym wskaźnikiem rezultatu grantu jest złożenie przez młodego naukowca wniosku aplikacyjnego, będącego bezpośrednim efektem realizacji grantu, w programie ogłoszonym przez NCN, NCBiR, ARP, CPPC, lub przez innego operatora w terminie nie późniejszym niż 12 miesięcy od daty zakończenia realizacji grantu w roli kierownika projektu.

W ramach grantu można uzyskać 15 000 zł na wydatki związane z realizowanym wnioskiem.

Szczegóły można znaleźć w załączonych zasadach konkursu Granty dla Młodych Naukowców.

Zasady konkursu