XIV Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021 | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-06-09

XIV Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021

Targi
XIV Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021 odbędą się już 15 i 16 czerwca, w formule online. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu! Odkryjesz tam wiele ciekawych innowacji, które usprawnią i podniosą jakość, bezpieczeństwo i higienę życia, poprawią komfort funkcjonowania osobom starszym i z ograniczeniami. INTARG® zgromadzi ponad 200 innowacji z różnych branż.

Wśród prezentowanych innowacji znajdą się także ciekawe projekty i rozwiązania, których autorami są młodzi wynalazcy – studenci i uczniowie szkół średnich. Wirtualna platforma obsługująca Targi umożliwi bezpieczny, łatwy i darmowy dostęp Gości do informacji, filmów prezentowanych na wirtualnych stoiskach, umożliwi rozmowę wideo w czasie rzeczywistym z twórcami tych niespotykanych rozwiązań oraz udział w niezwykle interesujących konferencjach  i panelach dyskusyjnych.

Zatem INTARG® to niepowtarzalna przygoda z nauką i wynalazczością oraz możliwość bezpośredniej rozmowy z wybitnymi twórcami postępu technicznego i technologicznego – naukowcami i racjonalizatorami z kilkunastu krajów świata. Więcej o imprezie na: www.intarg.haller.pl

Zapraszamy młodzież do bezpłatnej rejestracji na targach w charakterze Gości: www.live.intarg.haller.pl/registration. Będzie to dla Was niewątpliwie niezwykle inspirujące i kształcące doświadczenie.