Roczne studia podyplomowe "Zarządzanie projektami budowlanymi" - edycja III | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-07-13

Roczne studia podyplomowe "Zarządzanie projektami budowlanymi" - edycja III

Studia podyplomowe
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej prowadzi nabór na roczne studia podyplomowe "Zarządzanie projektami budowlanymi" - edycja III

Studia skierowane są do osób pragnących zdobyć nowe lub poszerzyć posiadane, szeroko poszukiwane w branży budowlanej, kwalifikacje z zakresu zarządzania projektami budowlanymi. Słuchaczami studiów mogą zostać osoby posiadające wykształcenie wyższe, już pracujące, pragnące uzupełnić i uaktualnić swoją wiedzę, ale również tegoroczni absolwenci studiów I i II stopnia, chcący wyróżnić się wśród innych kandydatów na rynku pracy.

​​​​​​​Celem studiów jest przygotowanie słuchacza do pełnienia funkcji Project Managera lub skutecznego członka zespołu, realizującego budowlany projekt inwestycyjny. Absolwent studiów uzyskuje szeroką wiedzę i umiejętności, które w praktyce przyczynią się do zwiększenia efektywności i jakości zarządzania projektami budowlanymi.

Program kształcenia obejmuje wykłady, ćwiczenia i warsztaty w grupach, zajęcia w terenie oraz egzamin końcowy. Wykładowcami studiów podyplomowych są praktycy - pracownicy Politechniki Gdańskiej oraz wybitni specjaliści w dziedzinie zarządzania projektami i zamówień publicznych, posiadający wysokie kwalifikacje odpowiadające rodzajowi prowadzonych zajęć.

Termin rozpoczęcia studiów - październik 2021 r.

Jak ocenili nas Słuchacze pierwszej edycji?

• "Forma studiów naprawdę przemyślana i pozwala nam rozwinąć swój światopogląd na temat szeroko pojętego procesu inwestycji"
  • "Dobrze przygotowany program studiów, przemyślane prowadzenie zajęć, wiele ćwiczeń praktycznych oraz konkretni i rzeczowi prowadzący"
  • "Omawiamy zakres jest codziennością mojej pracy zawodowej. Pozwala mi uporządkować i rozwinąć wiedzę, wymienić doświadczeniami z innymi. Pozwoli mi na dalszy rozwój i usprawnienie procesów zarządzania moimi projektami jak i wdrożenie nowych rozwiązań w struktury firmy, w której pracuję"

Szczegółowy program studiów oraz więcej informacji na stronie: https://wilis.pg.edu.pl/studenci/studia-podyplomowe