Konkurs „Most Światłem Malowany" 2021 | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-09-10

Konkurs „Most Światłem Malowany" 2021

konkurs

Zapraszamy do udziału w VII edycji Konkursu Fotograficznego „Most Światłem Malowany” im. dr. inż. Andrzeja Niemierki. Organizatorami konkursu są: Związek Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej oraz Koło Naukowe Młodych Mostowców „Most Wanted” Politechniki Gdańskiej. Celem konkursu jest wykonanie oraz nadesłanie fotografii przedstawiającej obiekt mostowy w dowolnej interpretacji.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a ich zdjęcia będzie można obejrzeć podczas wystawy najlepszych prac konkursowych. Dodatkowo prace te znajdą się w albumie fotograficznym zwieńczającym wydarzenie.

Kategorie:

• Open – dla uczestników nieposiadających statusu studenta, niezależnie od wieku;
  • Student – dla uczestników posiadających ważny status studenta.

Kalendarz konkursu:

• 20.10.2021 r. – termin nadsyłania prac