Ogłoszenie o pracę w projekcie NICE | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-09-20

Ogłoszenie o pracę w projekcie NICE

Studenci pracują
Oferta pracy na stanowisko specjalisty w ramach międzynarodowego projektu HORYZONT 2020. Katedra Technologii Wody i Ścieków poszukuje 2 studentów do projektu badawczego NICE „Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania zrównoważonego korzystania z wód opadowych w mieście oparte na procesach naturalnych”.

Wymagania:

• Odbywane studia I lub II stopnia na kierunku Inżynieria Środowiska lub kierunku pokrewnym (Kandydat powinien wykazywać zainteresowania naukowe zbieżne z tematyką projektu)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu przynajmniej średniozaawansowanym
  • Biegła obsługa pakietu Office
  • Samodzielność i kreatywność

Opis zadań:

Realizacja zadań przewidzianych w projekcie NICE (kierownik projektu: prof. dr hab. inż. Magdalena Gajewska), a w szczególności:

• Analiza kwestionariuszy przysłanych przez Partnerów projektu
  • Na podstawie dostępnych informacji przygotowanie i opracowanie danych do portfolio
  • Dla chętnych możliwość udziału w pracach naukowo-badawczych w ramach projektu

Oferujemy:

• Zadania realizowane w ramach projektu mogą stać się podstawą do przygotowania pracy dyplomowej (inżynierskiej lub magisterskiej).
  • Elastyczne godziny pracy, niekolidujące z programem studiów.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym niezależnie od warunków pandemicznych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zdobycie doświadczenia w realizacji prestiżowego międzynarodowego projektu naukowego, potwierdzonego certyfikatem oraz świadectwem zatrudnienia.

Warunki zatrudnienia:

• Zatrudnienie na stanowisku specjalisty w projekcie w wymiarze 0,4 etatu na podstawie umowy o pracę, na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy do końca trwania projektu (31.05.2025 r.).
  • Planowana data rozpoczęcia pracy w projekcie: 03.11.2021 r.
  • Miejsce pracy: Politechnika Gdańska, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, Katedra Technologii Wody i Ścieków.

Wymagane dokumenty:

• CV,
  • krótki list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Termin składania ofert:

15.10.2021 r.

Forma składania ofert:

Zgłoszenia należy przesłać na adres: magda.kasprzyk@pg.edu.pl
W tytule e-maila proszę wpisać „NICE-oferta pracy”.

Planowane rozstrzygnięcie konkursu:

25.10.2021 r.

Wybrani kandydaci mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Konkurs może zostać zamknięty bez wyłonienia kandydata.