Podziękowanie za wsparcie naszego Wydziału dla firmy Klima-Therm | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-10-14

Podziękowanie za wsparcie naszego Wydziału dla firmy Klima-Therm

fot
W laboratorium 209 oraz w sali chromatografii gazowej w gmachu Hydro została zamontowana instalacja klimatyzacyjna przekazana przez firmę Klima-Therm.

Firma Klima-Therm dostarcza klientom systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne i grzewcze z bogatej oferty urządzeń kilku uznanych na rynku marek, na czele z flagową marką Fujitsu. Swoje produkty i usługi Klima-Therm kieruje zarówno do inwestorów instytucjonalnych, jak i konsumentów. Firma wspiera firmy i odbiorców indywidualnych w tworzeniu komfortowych warunków do pracy i odpoczynku, jak również wspomaga przedsiębiorców w utrzymaniu prawidłowego przebiegu procesów technologicznych.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie jakie firma Klima-Therm udzieliła naszemu Wydziałowi i mamy nadzieję, na dalsza owocną współpracę. Firma Klima-Therm w najbliższej przyszłości ma zostać patronem przemysłowym nowej specjalności: Wentylacja i Klimatyzacja. Więcej szczegółów już wkrótce.  

12 października odbyło się spotkanie przedstawicieli Firmy z władzami i pracownikami WILiŚ. W spotkaniu wzięli udział: pan Paweł Deska (Dyrektor ds. Technicznych) oraz pan Michał Zalewski (Kierownik Sekcji Szkoleń), a także pani dziekan dr hab. inż. Joanna Żukowska, prof. uczelni, pani prodziekan dr hab. inż. Aneta Łuczkiewicz, prof. uczelni, pani dr hab. inż. Sylwia Fudala-Książek, prof. uczelni, pan dyrektor administracyjny mgr inż. Jerzy Buszke, oraz pan mgr inż. Marcin Marcinkowski.

53 wyświetleń