Studenci odbyli staż na WILiŚ w ramach IAESTE | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-18

Studenci odbyli staż na WILiŚ w ramach IAESTE

iaeste staż
W okresie od 15 lipca do 30 września gościliśmy na naszym wydziale stażystkę z University of Natural Resources and Life Sciences (Austria) oraz stażystę z University of Chemistry and Technology (Czechy).

Studenci odbyli staż w ramach Internatinal Association for the Exchange of Students for Technical Experiece (IAESTE) w Katedrze Technologii Wody i Ścieków, a ich opiekunem była pani prodziekan dr hab. inż. Aneta Łuczkiewicz, prof. uczelni. W trakcie stażu studenci mieli możliwość weryfikacji nabytej w czasie studiów wiedzy oraz zdobywania doświadczeń zawodowych i naukowych.

IAESTE jest stowarzyszeniem reprezentującym wspólne interesy środowisk akademickich, studentów oraz przedsiębiorstw. Międzynarodowy program staży IAESTE działa w ponad 80 krajach członkowskich IAESTE. Jego celem jest rozwój wiedzy zawodowej i językowej studentów oraz przyczynianie się do budowania zrozumienia między krajami.