"Studenckie koła naukowe tworzą innowacje" - Zaproszenie | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-15

"Studenckie koła naukowe tworzą innowacje" - Zaproszenie

innowacje
Serdecznie zachęcamy wszystkie Koła Naukowe do udziału w programie: “Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”!    Zapraszamy!

Celem programu jest pomoc kołom naukowym w realizacji innowacyjnych projektów, podniesienie jakości działalności, oraz usprawnienie mechanizmu transferu technologii i rozwiązań technicznych powstałych w ramach ich działalności do sfery gospodarczej.

Przedmiotem programu jest wsparcie studenckich kół naukowych działających w ramach uczelni w prowadzeniu badań naukowych, transferze prowadzonych badań naukowych lub prac rozwojowych do sfery gospodarczej, nabywaniu przez członków tych kół kompetencji miękkich oraz zakupie certyfikatów i licencji niezbędnych w procesie komercjalizacji wyników badań naukowych lub prac rozwojowych oraz know-how związanego z tymi wynikami.

Nabór wniosków w ramach programu trwa od dnia 4 października 2021 r. od godziny 08.00 do dnia 3 listopada 2021 r. do godziny 16.00.

Wysokość finansowania albo dofinansowania projektu może wynosić nawet 70 000,00 zł.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie: