IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej [WYDARZENIE ONLINE] | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-12

IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej [WYDARZENIE ONLINE]

Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej

Oferty pracy, staży i praktyk, okazja do rozmowy z przedstawicielami firm, poznanie ich wymagań i oczekiwań w stosunku do konkretnych stanowisk pracy, możliwość  poznania specyfiki pracy w danej branży, a także okazja do konsultacji dokumentów aplikacyjnych.

Już 16 listopada br. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa i Biuro Karier zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w IX Dniu Strefy na Politechnice Gdańskiej.

W związku z dynamicznie zmieniająca się sytuacją epidemiczną i wzrostem zakażeń koronawirusem IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej odbędzie się online. Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce na stronie Biura Karier.

Podczas wydarzenia zaprezentują się czołowe firmy działające w PSSE:

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!