Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu Hydrologii | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-02

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu Hydrologii

ssshhhppp
Zarząd Głównego Stowarzyszenia Hydrologów Polskich informuje o ogłoszeniu XIV edycji konkursu im. prof. Kazimierza Dębskiego na najlepszą pracę dyplomową z zakresu hydrologii.

Konkurs ma na celu zachęcenie studentów do wykonywania prac na wysokim poziomie merytorycznym oraz propagowanie najnowszych metod badawczych i obliczeniowych w hydrologii. Celem konkursu jest także zainteresowanie studentów i absolwentów szkół wyższych problematyką z zakresu hydrologii i zastosowania jej w szeroko pojętej inżynierii i gospodarce wodnej, gospodarce przestrzennej oraz ochronie i inżynierii środowiska.

Zgodnie z regulaminem, pracę na konkurs zgłasza jej opiekun (jedną w danej edycji). Praca powinna być obroniona na ocenę dobrą plus (4,5) w roku akademickim 2020/2021.

Wniosek należy przesłać drogą mailową na adres korespondencyjny Stowarzyszenia Hydrologów Polskich: info@shp.org.pl do 31 stycznia 2022 r. (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia na adres mailowy SHP).

Szczegółowy regulamin Konkursu oraz wyniki poprzednich edycji znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia: https://shp.org.pl/konkurs-im-k-debskiego/.