Konkurs "Ocean of changes" - zachęcamy do udziału | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-08

Konkurs "Ocean of changes" - zachęcamy do udziału

konkurs ocean
Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie, który organizowany jest przez Instytut Oceanologii PAN „Ocean of changes – what do you think the world will look like in 2050?”.

Jakie są podstawowe założenia konkursu?

Zespoły mają wyrazić swoją opinię na temat zmian klimatycznych i tego, jak w ich subiektywnej ocenie będzie wyglądał świat w 2050 roku, tworząc grafikę cyfrową, animację (film) lub projekt aplikacji z fragmentem kodu.

Do kogo konkurs jest skierowany?

Konkurs skierowany jest do najmłodszych dorosłych (18-28 lat). NIE jest to konkurs indywidualny, a zespołowy (drużyny minimum dwuosobowe, maksimum trzyosobowe). Ze względu na charakter konkursu liczymy na zainteresowanie studentów uczelni artystycznych, informatycznych oraz kierunków związanych z ochroną środowiska (nie jest to jednak wymóg wzięcia udziału w konkursie).

Jaki jest ostateczny termin nadsyłania prac?

Prace prosimy wysyłać za pomocą formularza na stronie internetowej konkursu do 26 listopada 2021 roku.

Nagrodą główną w konkursie dla zwycięskiego zespołu jest 1000$

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu promującego konkurs, jak również odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się wszystkie ważne informacje oraz formularz zgłoszeniowy.