Nawiązanie współpracy z Granaria Development Gdańsk Sp. z o.o. | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-09

Nawiązanie współpracy z Granaria Development Gdańsk Sp. z o.o.

Porozumienie PG
9 listopada odbyło się spotkanie przedstawicieli Granaria Development Gdańsk Sp. z o.o. z panią dziekan dr hab. inż. Joanną Żukowską, prof. uczelni, podczas którego Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej nawiązał porozumienie o współpracy z reprezentantami firmy, panem Andrzejem Kosickim i panem Wojciechem Ciurzyńskim.

Granaria Development Gdańsk Sp. z o.o., to podmiot powstały na potrzeby realizacji Projektu Zagospodarowania Północnego Cypla Wyspy Spichrzów. Granaria to wyjątkowe przedsięwzięcie, które łączy potrzeby nowoczesnego, europejskiego miasta z jednoczesnym poszanowaniem jego dziedzictwa i bogatej historii. To całościowy koncept miejski, w ramach którego powstaną apartamenty, punkty usługowe i handlowe, parking podziemny oraz nowoczesny hotel z licznymi salami konferencyjnymi. Całość projektu zwieńczy ogólnodostępny plac miejski oraz nowa kładka dla pieszych, która połączy go z centrum miasta.
Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie: http://www.granaria.pl/pl