Podziękowania dla Wydziałowej Rady Studentów WILiŚ | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-16

Podziękowania dla Wydziałowej Rady Studentów WILiŚ

WILiŚ PG
Kończy się kadencja Wydziałowej Rady Studentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska.

W imieniu Kolegium Dziekańskiego składamy serdeczne podziękowania członkom WRS WILiŚ za owocną współpracę w minionym roku akademickim. Dziękujemy wszystkim studentom, którzy poświęcili swój czas i energię na pracę dla dobra naszej społeczności akademickiej, w trudnych czasach epidemii. Jesteśmy wdzięczni za Państwa pomysłowość, zapał do działania i wspaniałą organizację.
Życzymy Państwu niegasnącego entuzjazmu i powodzenia w realizacji nowych, ambitnych celów, a także pomyślności w życiu osobistym i pracy zawodowej.

Kadencja WRS WILiŚ 2020/2021:

• Narloch Dominika - Przewodnicząca WRS WILiŚ, członek Komisji Programowej
  • Nagórska Dorota - Zastępca Przewodniczącej WRS WILiŚ, członek Komisji ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia
  • Koniecko Krzesimir - Zastępca Przewodniczącej WRS WILiŚ, członek Komisji Programowej
  • Jabłońska Dominika - Zastępca Przewodniczącej WRS WILiŚ ds. finansowych,członek Komisji Programowej
  • Szyperska Paulina - członek Komisji ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia
  • Rutkowska Joanna - członek Komisji Programowej