Erasmus Days za nami | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-14

Erasmus Days za nami

wilis
3 i 8 grudnia studenci WILiŚ mogli dowiedzieć się więcej o możliwościach wyjazdu na stypendium zagraniczne, a także lepiej poznać uczelnie naszych partnerów.

O swoich doświadczeniach z wyjazdów opowiedzieli studenci, którzy skorzystali z wymiany w ramach programu Erasmus+. Podczas spotkań uczestnicy mogli bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami IAESTE,studentami zagranicznymi (aktualnie studiującymi w ramach programu Erasmus+ na WILiŚ) oraz dowiedzieć się więcej o uczelniach, miastach i życiu studenckim za granicą.

Dziękujemy za udział i ciekawerozmowy. Wszystkich studentów zainteresowanych wyjazdem w ramach Erasmus+ serdecznie zapraszamy do Biura Współpracy i Promocji WILiŚ (pok. 159a GG).