Relacja ze Studenckich Warsztatów SWOT zorganizowanych przez KoDiK | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-17

Relacja ze Studenckich Warsztatów SWOT zorganizowanych przez KoDiK

kodik
W dniach 08-09.12.2021 studenci Koła Naukowego Inżynierii Drogowej i Kolejowej zorganizowali kolejną edycję Studenckich Warsztatów OgólnoTransportowych.

Tegoroczna edycja dotyczyła bardzo ciekawego pod kątem transportowym tematu, a mianowicie "Gdańsk Oliwa-Gdańsk Osowa - jak zorganizować transport dla wielu ludzi". Temat był dość wymagający, gdyż uwarunkowania obu dzielnic są specyficzne. Nasi studenci znakomicie poradzili sobie z zadaniem. Najpierw podzielili się na trzy zespoły i w takich grupach zmierzyli się z wyzwaniem. Praca odbywała się pod okiem tutorów z naszej uczelni, którzy zajmują się dziedziną infrastruktury transportowej i inżynierii ruchu.

Tego typu warsztaty to idealna okazja do sprawdzenia wiedzy teoretycznej w praktyce, a także do zdobycia nowych doświadczeń pod okiem specjalistów w zakresie planowania i projektowania.