KN KOBRa z wizytą w firmie DRUTEX S.A. | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-02-22

KN KOBRa z wizytą w firmie DRUTEX S.A.

KN
W połowie stycznia członkowie KN KOBRa wraz z grupą studentów budownictwa wybrali się do firmy DRUTEX S.A.

Wyjazd miał charakter praktyczno-edukacyjny. Na miejscu poza prezentacją firmy DRUTEX S.A. odbył się też wykład dra inż. Marcin Szczepańskiego dotyczący procesu inwestycyjnego (w ramach przedmiotu TiORB), próbny egzamin na uprawnienia budowlane oraz zwiedzanie kompleksu firmy w tym budowy nowego biurowca realizowanej przez firmę Pekabex. Poniżej kilka zdjęć z wyjazdu (fot. K. Koch i Natalia).

To nie koniec współpracy KN z firmą Drutex w tym roku! Już teraz zapraszamy na II Konferencję Studencką "Okno na Budownictwo", organizowaną wspólnie przez KN KOBRa, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG oraz firmę DRUTEX S.A. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-7 maja w kompleksie firmy w Bytowie.

Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/events/298052735697419?ref=newsfeed