Ostatnie wolne miejsca na studiach podyplomowych "Zarządzanie projektami budowlanymi" | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-02-25

Studia -rekrutacja
Zapraszamy osoby, które ukończyły studia magisterskie, inżynierskie lub licencjackie - przede wszystkim kierunki budownictwo, inżynierię środowiska, prawo, ekonomię, marketing, finanse i zarządzanie.

Po co?
By w rok zdobyć odpowiednie kompetencje i w sposób skuteczny oraz profesjonalny prowadzić procesy inwestycyjne.

Co jest kluczem do sukcesu?
„Zarządzanie projektami to według mnie przede wszystkim współpraca wielu grup ludzi o często odmiennych interesach. A ponieważ interesy w trakcie tego procesy często się zmieniają, dochodzi do zmiany partnerów. Liczy się więc koordynacja wielu stron, które mają stworzyć coś wspólnego” – to opinia pomysłodawcy kierunku ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI BUDOWLANYMI, Karola Kalinowskiego, który sam zbierał doświadczenie przy takich projektach, jak budowa obiektów olimpijskich w Londynie, Stadionu w Gdańsku, Europejskiego Centrum Solidarności czy Muzeum II Wojny Światowej, a obecnie jest dyrektorem Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska.

Wykłady, ćwiczenia, warsztaty i zajęcia w terenie poprowadzą wybitni teoretycy i praktycy. Planów nie pokrzyżuje nam nawet COVID-19, bo nauka odbywa się w systemie hybrydowym.
Zapraszamy!

Więcej na naszej stronie: https://wilis.pg.edu.pl/studenci/studia-podyplomowe