Dzień Młodego Inżyniera na WILiŚ | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-29

Dzień Młodego Inżyniera na WILiŚ

dmi
5 kwietnia na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Inżyniera”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez WILiŚ i miesięcznik „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers”.

W programie Dnia Młodego Inżyniera odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w architekturze i nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez doświadczonych inżynierów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu.

Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w Dniu Młodego Inżyniera.

UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w dniu 5 kwietnia podczas DMI. Wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom (każda osoba zarejestrowana otrzyma link na podany adres mailowy).

ZACZYNAMY 5 KWIETNIA O GODZ. 10.00

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM DMI (pdf, 447.53kB)

REJESTRACJA NA DMI: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/183