Konkurs BHP | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-22

Konkurs BHP

Plakat Konkurs

Zapraszamy na III edycję konkursu organizowanego przez KOBRę i firmę budowlaną BAUKRANE!
Jeśli jesteś studentem budownictwa/ inżynierii środowiska/geodezji i kartografii/transportu lub podobnych kierunków i chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności w projektowaniu placu budowy oraz pracy w zespole, to trafiłeś w 10kę! Możesz poczuć się jak prawdziwy kierownik budowy organizując swój plac od początku do końca
Zgłoś się, spróbuj swoich sił dobrze się przy tym bawiąc, a może uda Ci się wygrać płatny staż w firmie zajmującej się profesjonalnym sprzętem budowlanym - BAUKRANE!

Staw czoła wyzwaniu- dobierz się w czteroosobowy DREAM TEAM i zgarnij atrakcyjne nagrody!
Zarezerwuj 24 marca od godziny 15:00 na zrobienie makiety placu budowy! Liczba miejsc ograniczona do 12 drużyn !

kiedy: 24.03 godzina 15:00

gdzie: dziedziniec Heveliusza PG