Pomoc dla Politechniki w Zaporożu (Ukraina) | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-25

Pomoc dla Politechniki w Zaporożu (Ukraina)

zaporoże
W związku z sytuacją w Ukrainie organizujemy kolejną akcję pomocy, tym razem dla pracowników Politechniki w Zaporożu.

Zaledwie kilka miesięcy temu mieliśmy przyjemność gościć na WILiŚ doc. dr. inż. Aleksieja Feliksowicza Kuzkina, prof. uczelni, Dziekana Wydziału Transportowego Zaporoskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego, z którym pani Dziekan dr hab. inż. Joanna Żukowska, prof. uczelni wraz z Prodziekanem ds. kształcenia dr. inż. Rafałem Ossowskim, prof. uczelni, omawiali perspektywy współpracy. Dziś zwracamy się z apelem do wszystkich pracowników i studentów naszego Wydziału.

W najbliższy poniedziałek i wtorek przyjmowane będą osobno zapakowane:

- artykuły spożywcze wyłącznie w trwałych opakowaniach (np. konserwy mięsne) z długim terminem przydatności;

- artykuły medyczne (bandaże, środki przeciwbólowe i do odkażania ran).

Dary przyjmowane będą na wydziale w pokoju nr 03 w Gmachu B do piątku, 1 kwietnia 2022 r.

Liczymy na Państwa pomoc!