Zaproszenie do udziału w seminarium naukowo-technicznym w Świnoujściu | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-22

Zaproszenie do udziału w seminarium naukowo-technicznym w Świnoujściu

sympozjum
W dniach 7-8 kwietnia 2022 r. w Świnoujściu odbędzie się seminarium na temat „Usprawnienia połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną”.

Organizatorzy zachęcają do udziału w Seminarium oraz rekomendują zorganizowanie wycieczki studenckiej na to wydarzenie.
W związku z tym, do 25.03.2022 r. można zgłosić na adres mailowy: apoteranska@zgpzitb.org.pl zamiar organizacji wycieczki. W mailu należy podać: liczbę uczestników, termin przyjazdu i wyjazdu oraz zapotrzebowanie na noclegi. Informacje te ułatwią organizatorom udzielenie pomocy w zorganizowaniu pobytu.

Poniżej znajdują się tematy, które zostaną poruszone podczas wydarzenia:

Agenda

W drugim dniu wydarzenia zostanie zorganizowana wycieczka na plac budowy tunelu.