Członkostwo w RN przy GDDKiA | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-22

Członkostwo w RN przy GDDKiA

p profesor

Serdecznie gratulujemy Panu dr. hab. inż. Adamowi Krasińskiemu, prof. uczelni przyjęcia w poczet Rady Naukowej działającej przy Generalnym Dyrektorze Dróg Krajowych i Autostrad. Pan profesor został powołany do Rady 12 kwietnia br. zasilając grono wybitnych naukowców, m. in. rówież z WILiŚ. Dr hab. inż. Adam Krasiński, prof. uczelni dodał, że „propozycja mocno Go zaskoczyła i wprowadziła w zakłopotanie, gdyż członkostwo w Radzie to z jednej strony wyróżnienie, zaś z drugiej duża odpowiedzialność i zobowiązanie” oraz zadeklarował iż dołoży wszelkich starań by sprostać stojącym przede Nim zadaniom. Panu profesorowi życzymy powodzenia oraz wszelkich sukcesów.