II Konferencja Studencka "Okno na Budownictwo" | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-26

II Konferencja Studencka "Okno na Budownictwo"

Plakat konferencji
Druga studencka konferencja "Okno na Budownictwo" organizowana wspólnie przez Drutex SA, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej oraz Koło Naukowe KOBRa odbędzie się w dniach 6-7.05.2022r. w siedzibie Firmy Drutex w Bytowie. Patronem wydarzenia jest magazyn "Builder".

Jest to wydarzenie skierowane do studentów wyższych uczelni technicznych, podczas którego zostaną poruszone tematy związane z projektowaniem i wykonawstwem budowlanym, a także nowoczesnymi technologiami i materiałami w budownictwie. Zgłoszone, 4-osobowe zespoły studentów, w takcie konferencji prezentować będą zrealizowane pod okiem opiekuna tematy (czas prezentacji 12-15min). Spośród wszystkich prezentacji, kapituła konferencji wybierze 4 najlepsze grupy, których wybrane prezentacje zostaną opublikowane w wersji papierowej magazynu BUILDER w formie artykułu. Ponadto 4 zwycięskie zespoły w kolejnej fazie konferencji zmierzą się w debacie oksfordzkiej, której tematy przygotuje kapituła konferencji. Zwycięskie zespoły zostaną nagrodzone przez Organizatorów atrakcyjnymi nagrodami. Zapisy na konferencje trwają do 22.04.2022 r. Liczba miejsc jest ograniczona - nie czekaj!

Regulamin konferencji (pdf, 395.90kB)