Konkurs dla studentów „Innowacje w przemyśle EXPO KATOWICE" | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-22

Konkurs dla studentów „Innowacje w przemyśle EXPO KATOWICE"

innowacje
Już od 40 lat odbywają się Międzynarodowe Targi EXPO KATOWICE. W tym roku odbędą się one w dniach od 6 do 9 września. Z tej okazji studenci mają okazję wygrać cenne nagrody i wykazać się w temacie innowacyjnych rozwiązań.

Celem konkursu jest promocja i popularyzacja utalentowanych studentów i absolwentów uczelni wyższych w dziedzinie przemysłu, w tym robotyki i automatyki, górnictwa, geologii, mechaniki, elektryki i elektroniki, IT, konstrukcji maszyn i urządzeń.

Przedmiotem konkursu są opracowania rozwiązań innowacyjnych dla przemysłu. Mogą przystąpić do niego zarówno indywidualni studenci, jak i zespoły oraz koła naukowe. Dla laureatów przewidziano nagrody pieniężne.

Pracę należy przesłać do dnia 01.08.2022.

Dokumenty i szczegóły znajdują się pod adresami:

www.expo-katowice.com/konkursy

www.nis.com.pl/konkursy

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela też Dyrektor Departamentu Energetyki i OZE Ryszard Ziółek tel. 784 101 203.

Patronem konkursu jest Ministerstwo Rozwoju i Technologii.