Dni NCN 2022 | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-05

Dni NCN 2022

Grafika dnia NCN

Jak poprawnie przygotować wniosek o grant? Jak wygląda ocena wniosków w NCN? Jak przygotować plan zarządzania danymi badawczymi? Odpowiedzi na pytania będzie można poznać w trakcie Dni NCN odbywających się w dniach 11 i 12 maja w Białymstoku.

W tym roku w programie wydarzenia przewidziano spotkanie dyrekcji i Rady NCN ze środowiskiem naukowym regionu i dyskusję na temat oferty grantowej NCN. Wykład otwierający pt. „Recepta na satysfakcję i sukces w nauce” wygłosi prof. Barbara Malinowska z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, fizjolog i farmakolog, laureatka trzech grantów NCN.
Odbędą się prezentacje laureatów grantów i spotkania informacyjne o konkursach krajowych i międzynarodowych NCN. Jedno z nich będzie poświęcone programowi POLONEZ BIS dla zagranicznych naukowców, którzy chcą prowadzić badania w Polsce.

Część zajęć będzie mieć charakter praktyczny - zaplanowano sześć warsztatów – dla wnioskodawców i pracowników administracji. Na zajęcia praktyczne obowiązuje wcześniejsza rejestracja, na inne wstęp jest wolny.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie NCN