Zorganizowany wyjazd na Targi WOD-KAN: zaproszenie dla Studentów | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-02

Zorganizowany wyjazd na Targi WOD-KAN: zaproszenie dla Studentów

tagi wod-kan
W dniach 10 - 12 maja 2022 w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2022. Targi WOD-KAN są najważniejszym w kraju oraz jednym z największych w Europie wydarzeń organizowanych dla przedstawicieli branży. Co roku uczestniczy w nich 400 wystawców oraz ponad 10 000 osób zwiedzających– specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo - kanalizacyjnych.

Trzeci dzień targów skierowany jest dla studentów oraz absolwentów kierunków związanych z branżą wodociągową. Strefa edukacji wod-kan jest wspólnym wydarzeniem organizowanym przez Izbę Gospodarczą Wodociągi Polskie oraz grupę Young Water Professionals działającą przy Polskim Stowarzyszeniu International Water Association.

Do udziału w strefie edukacji zaproszeni są studenci kierunku Inżynieria Środowiska z całej Polski. Program Stefy Edukacji obejmuje zwiedzanie wystawy targowej oraz udział w sesji inspiracyjnej, której celem jest integracja studentów z całej Polski.

WILiŚ również organizuje transport dla swoich Studentów. Zapraszamy do zgłaszania się do 4 maja 2022 r. na adres e-mail: jdrewnow@pg.edu.pl, na chwilę obecną jest jeszcze ok. 30 miejsc wolnych.

Wyjazd planowany jest 12 maja 2022 r. z GG, PG ok. 8.00 (powrót wieczorem). Koszty przejazdu Gdańsk-Bydgoszcz-Gdańsk będą całkowicie pokryte przez Izbę Gospodarczą Wodociągi Polskie.