Laureaci szóstej edycji konkursu MINIATURA z WILiŚ | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-24

Laureaci szóstej edycji konkursu MINIATURA z WILiŚ

miniatura

Miło nam poinformować, iż mamy na WILiŚ dwoje naukowców nagrodzonych w konkursie MINIATURA (NCN).

Dr inż. Paweł Burdziakowski z Katedry Geodezji otrzymał dofinansowanie na Staż naukowy w Narodowym Uniwersytecie Technicznym w Atenach dotyczący badania metod kalibracji geometrycznej i radiometrycznej wielokamerowych systemów teledetekcyjnych w sztucznym oświetleniu w wys. 34 888,00 zł, zaś dr inż. Elżbieta Haustein z Katedry Wytrzymałości Materiałów otrzymała grant na realizację badań wstępnych pt.: "Wpływ chemiczny frakcji mikrosfer glinokrzemianowych na zależność pomiędzy wydzielonym ciepłem wczesnej hydratacji a wytrzymałością na ściskanie zapraw cementowych" w wys. 41 800,00 zł.

Serdecznie gratulujemy otrzymania "Małego grantu"!