Ogólnopolski Zjazd Dziekanów kierunku Budownictwo 2022 | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-01

Ogólnopolski Zjazd Dziekanów kierunku Budownictwo 2022

zjazd dziekanów
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG organizatorem tegorocznego Ogólnopolskiego Zjazdu Dziekanów wydziałów kształcących na kierunku Budownictwo. Wydarzenie objął patronatem honorowym JM Rektor Politechniki Gdańskiej, prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilde, czł. koresp. PAN.

Obrady, prelekcje i dyskusje. Rektorzy, Dziekani i przedstawiciele branży budowlanej. Ponad 80 uczestników z całej Polski. Trzy dni. Dwa miasta. Jedna statuetka. Tak zapowiada się największe spotkanie naukowców, badaczy i profesjonalistów branży budowlanej tego roku. Uczestnicy obrad pochylą się nad aktualnymi problemami związanymi z edukacją, ekologią oraz ekonomią.

Gości przywita Dziekan WILIŚ, dr hab. inż. Joanna Żukowska, prof. PG.